Domov

Vychádza novinka: MOJE PRÍBEHY

Moje príbehy
Tvorivé písanie pre deti

· Napísali Ivana Koprdová a Ľubica Psotová
· Ilustrovala Lucia Opálená
· Vydalo Studio PointA, 2015
· Rozmer knihy: 170×240 mm
· Počet strán: 96
· ISBN: 978-80-972013-0-2

 

 

8,90 € 

Kúpiť MOJE PRÍBEHY

Čo?

Čo sa z knihy naučíš?

Naučíš sa, kde nabrať dobré nápady na príbeh a premeniť ich na skvelé nápady. Naučíš sa, ako naplánovať a napísať príbeh, ktorý čitatelia nepustia z rúk, kým ho nedočítajú. Ako dobrý príbeh, ktorý dopíšeš, po sebe prečítať a prepísať tak, aby bol ešte lepší. Zistíš, ako príbeh publikovať, aby sa dostal ku každému, kto má chuť prečítať si veselé príbehy.

A pri každom kroku písania sa vynikajúco zabavíš.

Ako?

Ako je kniha robená?

Kniha Moje príbehy je koncipovaná ako kurz tvorivého písania v knihe. Prevedie deti procesom písania príbehu krok za krokom. Cieľ je jednoduchý: ukázať deťom, že písanie príbehov je zábava!

Deťom, ktoré hýria nápadmi, ponúkne kniha rady, inšpirácie a najmä mapu príbehu, na základe ktorej svoje nápady prepíšu do pútavého príbehu.

Deťom, ktoré sa do písania príliš nehrnú, kniha ukáže, ako sa na písanie pripraviť a vďaka mape príbehu aj menej zdatní spisovatelia dokážu napísať svoj prvý príbeh až dokonca. Ich sebavedomie neuveriteľne porastie!

Kto?

Kto stojí za knihou Moje príbehy?

Kniha Moje príbehy je dielom tímu literárnych vedkýň Ivany Koprdovej a Ľubice Psotovej. Prvá je zároveň zakladateľka Literárneho ihriska, profesionálna knihomoľka a redaktorka. Druhá zase zanietená učiteľka literatúry. Obe autorky chceli, aby deti spoznali krásu literatúry, aby rady čítali a zabávali sa pri tvorbe vlastných príbehov.

Mladučká Lucia Opálená dodala knihe pútavé detské ilustrácie, ktoré ešte viac podporujú fantáziu malých nádejných spisovateľov.

Kde?

Kde sa dostanete ku knihe Moje príbehy?

Knihu si môžete kúpiť vo všetkých dobrých kníhkupectvách, alebo – TU – priamo na stránke Literárneho ihriska už v predpredaji s vynikajúcou zľavou!

Kedy?

Neváhajte, objednajte si knihu a začnite tvoriť už dnes!

Viac informácií o knihe nájdeš – TU –.


 
Prihlás sa na odber eZinu a získaj mapu čitateľského pokladu!

Začni písať svoj prvý príbeh už dnes!

Používame cookies, aby sme mohli prispôsobiť váš užívateľský zážitok na našich webstránkach.
Viac o cookies
Ok