O projekte

Máš chuť literárne sa vyšantiť?

Skvelé – Literárne ihrisko je tu presne pre teba :)

 

Literárne ihrisko je tu pre deti, ktoré sa rady hrajú so slovami, príbehy nielen rady čítajú a počúvajú, ale ešte radšej by ich tvorili!

Portál venovaný tvorivému písaniu pre deti sa zatiaľ len napĺňa tipmi na písanie, návodmi na zamyslenie a inšpiráciami k tvorbe. Ponúkať bude návody ako s písaním začať, ako vykresliť vierohodné postavy, ako opísať prostredie, kulminovať dej či napätie, písať pútavo a vymyslieť dokonalé názvy pre skvelé príbehy. Hlavným cieľom portálu je prinášať deťom radosť z vlastnej tvorivosti. Tvorivé duše, šup do písania!

Ambíciou Literárneho ihriska je popri deťoch združiť všetkých, ktorých zaujíma tvorivé písanie, čítanie s porozumením a literatúra písaná deťmi či pre deti. Pre rodičov pripravujeme samostatnú sekciu plnú rád, článkov a tipov, ako deťom zatraktívniť písanie. Začíname príbehmi, no veľmi skoro sa dostaneme i k básneniu.

Akékoľvek podnety sú vítané, ochotne uverejníme hosťovský článok, tipy, rady, skúsenosti, jednoducho čokoľvek týkajúce sa literárneho sveta detí.

Tešíme sa na vaše reakcie – kontaktujte nás – tu-.


 
Prihlás sa na odber eZinu a získaj mapu čitateľského pokladu!

Začni písať svoj prvý príbeh už dnes!

Používame cookies, aby sme mohli prispôsobiť váš užívateľský zážitok na našich webstránkach.
Viac o cookies
Ok